Site duyuruları

Pedagoji 2020-2021 Öğrenci e-Mail Adresleri ve Şifreleri

 
Picture of Engin AKÇA
Pedagoji 2020-2021 Öğrenci e-Mail Adresleri ve Şifreleri
by Engin AKÇA - Friday, 25 September 2020, 1:53 PM
 

http://www.aoa.edu.tr

Adresinde AÖA Mail den AÖA Office365 aşağıdaki email ve şifreler ile giriş yapabilirsiniz.

Office 365 'e girdikten sonra Microsoft Teams e geçiş yapabilirsiniz.

mailinize ilk girişte mail kurtarma ayarları için yönlendirmeyi takip ediniz ve cep telefonunuzu girip mail adresinize cep telefonunuzu kayıt ediniz.

eMail de büyük küçük harflere dikkat ediniz.

Sadece email ve şifrede sorun yaşarsanız engin.akca@aoa.edu.tr adresinden yardım talep edebilirsiniz.

AÖA Moodle için yukarıdaki Mail adreslerinizi kullanarak AÖA Moodle giderek kendiniz üye olabilirsiniz.

Email adresleri ve şifreleri:



User name: ilayda.Erez@aoa.edu.tr
Password: Fah86733

 


 

User name: Ebru.Engur@aoa.edu.tr
Password: Suc29083

 

User name: Melisa.Bulak@aoa.edu.tr
Password: Naz21931

 

User name: Dicle.ozluses@aoa.edu.tr
Password: Nuz79619

 

User name: Adviye.Dermus@aoa.edu.tr
Password: Foj98680

 

User name: Zalihe.Duzey@aoa.edu.tr
Password: Pul25829

 

User name: Mustafa.Tokay@aoa.edu.tr
Password: Zug08366

 

User name: Gulcin.Yildiz@aoa.edu.tr
Password: Zuj46752

 

User name: Gizem.Aliskan@aoa.edu.tr
Password: Gut14953

 

User name: Aydin.Akkus@aoa.edu.tr
Password: Rox77624

 

User name: Pembe.Yakupoglulari@aoa.edu.tr
Password: Fud83035

 

User name: Dilan.Bodur@aoa.edu.tr
Password: Loc07794

 

User name: Meltem.Akmercan@aoa.edu.tr
Password: Rog91680

 

User name: Sultan.Guvenc@aoa.edu.tr
Password: Cuj48522

 

User name: Asu.Kececioglu@aoa.edu.tr
Password: Nax83017

 

User name: Acelya.ozbosnak@aoa.edu.tr
Password: Luh31073

 

User name: cagla.Topcan@aoa.edu.tr
Password: Qap46704

 

User name: Taskent.ozulu@aoa.edu.tr
Password: Wor93251

 

User name: Direnc.Betmezoglu@aoa.edu.tr
Password: Duq02267

 

User name: Baykan.Dag@aoa.edu.tr
Password: Por49154

 

User name: Buse.Turkdogan@aoa.edu.tr
Password: Roj62513

 

User name: Zulal.Beserler@aoa.edu.tr
Password: Qus69029

 

User name: Yasemin.Yeniceri@aoa.edu.tr
Password: Suw38881

 

User name: Meliz.Kusadali@aoa.edu.tr
Password: Fuz31981

 

User name: Cemal.Sobutay@aoa.edu.tr
Password: Wac88597

 

User name: Gorkem.onem@aoa.edu.tr
Password: Loz64628

 

User name: Laden.Yilmaz@aoa.edu.tr
Password: Jox13781

 

User name: Yonca.Uysal@aoa.edu.tr
Password: Wuj64679

 

User name: Fisun.sah@aoa.edu.tr
Password: Zud86555

 

User name: Hulya.Sari@aoa.edu.tr
Password: Kob64663

 

User name: Nesli.ozguc@aoa.edu.tr
Password: Duk75405

 

User name: Himmet.Tugac@aoa.edu.tr
Password: Nul52284

 

User name: izlem.Tutuncu@aoa.edu.tr
Password: Qol07428

 

User name: Sumer.Deveci@aoa.edu.tr
Password: Bos92250

 

User name: Melisa.Bagzibagli@aoa.edu.tr
Password: Gun88222

 

User name: Gizem.sanverdi@aoa.edu.tr
Password: Jam64536

 

User name: Gorkem.Elcin@aoa.edu.tr
Password: Sun91905

 

User name: asli.kayalar@aoa.edu.tr
Password: Nav23285

 

User name: edanur.yavas@aoa.edu.tr
Password: Yov24557

 

Username:gulderen.oztansu@aoa.edu.tr

Password: Hov88946



Username:seda.kutay@aoa.edu.tr

Password: Gab07090




Username:duygu.zabitler@aoa.edu.tr

Password: Cuc10828